Türkiye'nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan ve bu sektörde öncü diyebileceğimiz bir marka olan Türk Telekom'un bünyesinde olan Tivibu, çok eski bir geçmişe sahip olmasa da yediden yetmişe her izleyiciye hitap etmektedir. Tivibu sadece futbol spor dalı kapsamında yayın vermemekle birlikte bunun yanı sıra farklı spor dallarından da yayınlar ile ekranlara gelmektedir. Futboldan, basketbola, hentboldan voleybola kadar pek çok spor dalında karşılaşmalara kesintisiz bir şekilde ulaşabilmeniz sadece sizden bir tık uzakta olan sitemiz üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Ollostream'de 7/24 canlı Tivibu izleyebileceğinizi biliyor muydunuz: Tivibu İzle

Kesintisiz Yayın Kesintisiz Heyecan

Kişiler için en önemli durumlardan birisi olan kesintisiz yayın, pek çok alternatif kanallarda mevcut olmamakla birlikte heyecanın yarıda kesilmesi de muhtemel bir hale gelmektedir. Ancak Beinsport izleyerek kesintisiz ve donmadan yüksek ücretler ödemeden sitemizden tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanma hakkına da sahip olabildiğiniz sitemizde kesintisiz bir heyecan vaadetmekteyiz. Dsmart izleyicilerinden, diğer spor meraklılarına kadar pek çok kişinin tek bir platformda buluşmasına olanak sağlayan sitemiz ile her an her yerde kesintisiz heyecana tanık olabileceksiniz.

Canlı yayınları izleyerek veya da diğer platformlardan ilgi duyduğunuz takımları izlerken zaman zaman kesintiler ile karşı karşıya kalabilmektesiniz. Ancak son zamanlarda ise güçlü bir alt yapının ülkemizde yayın yapmasını sağlayan sitemiz ise bunun yanı sıra Tivibu hizmetini de sizlere sunmaktadır. Bununla birlikte sitemizin tercih edilebilirliğini etkileyen unsurlar ise şu şekildedir;

  • Sitemize üye olmanız ile birlikte artık ücretsiz ve kesintisiz bir dünyanın kapıları sizlere açılmaktadır.
  • Hem ilginizi hem de vaktinizi daha iyi değerlendirebilir ve her zaman gündemden de haberdar olabilirsiniz.
  • Yüklü ücretler ödemeden en iyi hizmetten yararlanabilmektesiniz.
  • Kolayca üye olabilir ve kolay teması ile kolaylıkla istediğiniz kanala erişebilirsiniz.

Bunları sağlıyor olması da sitemizin daha iyi bir konuma gelmesine olanak sağlamaktadır. Sizler de üye olarak bu unsurlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Tivibu Hizmeti İle Sınırsız Eğlence

Sadece spor alanında yayın yapmayan bünyesinde pek çok dizi veya film barındıran Tivibu bilindiği üzere ülkemizde ücretli yayın yapan bir servis olarak bilinmektedir. Spor kanallarından, belgesele kadar geniş bir yelpazede seçeneklerinin bulunması ile birlikte de kişiler bu kanala oldukça ilgi göstermektedir. Ancak herkes bu hizmetten yararlanamamakla birlikte, Tivibu'nun pek çok eve girdiğini de söyleyebiliriz. Ancak Tivibu'suz ev kalmasın diye bu hizmeti de sağlayan Beinsport ile Tivibu izlemek de artık daha keyifli bir hale gelecektir. Peki nasıl mı izleyeceğim diyorsunuz? öncelikli olarak sitemize giriş yaparak oldukça kısa sürecek olan üyelik işlemini tamamlamanız ile birlikte pek çok kanalın da karşınıza çıktığını göreceksiniz. Bu alanda ise oldukça çeşitlilik söz konusu olmakla birlikte zevkinize ve ilginize uygun kanalı tamamen ücretsiz bir şekilde izleyebileceksiniz. Sizlere daha iyi hizmet sunmak amacı ile kendimizi günbegün yenilemekle birlikte kesintisiz heyecanı yaşatarak memnuniyetinizi maksimize etmek birincil vazifemizdir. Bu bakımdan da ister spor kanalına isterseniz de diğer kanallara ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Canlı maç izle siteleri arasında sizlere farkımızı hissettirebileceğimize emin olabilirsiniz. çünkü Ollostream'de maçlar asla donmaz.

Neden Beinsport İzlemeliyim?

öncelikli olarak bilindiği üzere yayının daha kaliteli ve kesintisiz olarak sizlere aktarılabilmesi için birtakım alt yapıların olması gerekmektedir. Bununla birlikte de internet dünyasında karşınıza çıkmış veya çıkması muhtemel olan IP TV Nedir? sorusu da tam da bu noktada söz konusu hale gelmektedir. Kesintisiz yayının, görüntünün hatta sesin aktarılmasında ki en önemli noktadır. Bu bakımdan da IP TV'yi ülkemizde en iyi şekilde kullanan ve sizlere donmadan, kesilmeden yayın hizmeti sağlayan sitemize üye olmanız ile birlikte daha çok kanala ulaşabilir ve zamanınızı daha keyifli geçirebilirsiniz.